Despre noi
Călătorii despre noi
Ultimele 197 opinii primite:
|
Focsani - Bacau - Iasi ieri
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea ieri
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 3 zile în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 3 zile în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 5 zile în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 6 zile în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 6 zile în urmă
|
Condiții foarte bune de transport, timpi de staționare corespunzător pentru o astfel de călătorie lungă iar conducătorul auto a fost foarte amabil. |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea săptămâna trecută
|
Oameni de excepție domnul șofer Florin un băiat de nota 24, recomand această firmă de transport și acest băiat minunat. |
|
||||||||
|
Focsani - Bacau - Iasi săptămâna trecută
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea săptămâna trecută
|
Va rog ca pe viitor sa anunțați când întârziați. |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea săptămâna trecută
|
Domnul șofer a fost foarte de treaba. |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea săptămâna trecută
|
Nu am ce comenta totul ca la carte |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea săptămâna trecută
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 2 săptămâni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 2 săptămâni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 2 săptămâni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 2 săptămâni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 3 săptămâni în urmă
|
Apreciez punctualitatea, atentia si amabilitatea șoferului |
|
||||||||
|
Iasi - Oradea cu 3 săptămâni în urmă
|
Calatoria a fost placuta si conform orarului. Conducatorul auto a fost foarte politicos si competent. |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 3 săptămâni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 4 săptămâni în urmă
|
Cursa trebuia să înceapă la ora 14:05 din stația la care făcusem rezervarea, dar șoferul a ajuns abia la 14:50.. înțeleg întârzieri chiar și de jumătate de oră (pentru că au mai fost) dar ce depășește e deja cam mult și nu e în regulă.. ar trebui schimbată ora preluării din stația respectivă dacă nu ajunge niciodată la timp. În rest, șoferii sunt foarte amabili. |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea luna trecută
|
Sofer foarte amabil. |
|
||||||||
|
Iasi - Oradea luna trecută
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea luna trecută
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea luna trecută
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea luna trecută
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea luna trecută
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea luna trecută
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea luna trecută
|
Totul perfect recomandat! |
|
||||||||
|
Iasi - Oradea luna trecută
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea luna trecută
|
foarte ok. |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea luna trecută
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea luna trecută
|
Soferi (au fost 2) civilizati, cu bun simt si care pe tot parcusul calatoriei cereau feedback de la pasageri asupra conditiilor ambientale din microbuz si chiar am fost incurajati sa spunem daca este prea cald sau prea racoare, pentru a putea ajusta climatizarea. Stil de condus adaptiv, lin, cursiv, fara a brusca comenzile in mod special pe zona de serpentine. Microbuz curat, aerisit, ventilat corespunzator, pauze sificiente, muzica de bun simt. Recomand! |
|
||||||||
|
Iasi - Oradea luna trecută
|
„Doresc să transmit aprecierea mea sinceră pentru profesionalismul deosebit al șoferului și pentru serviciile oferite de compania de transport. Șoferul a dat dovadă de un calm extraordinar, multă experiență și foarte mult respect față de pasageri pe tot parcursul drumului. A condus impecabil, prudent și responsabil, respectând limitele de viteză și punând siguranța călătorilor pe primul loc. Am avut parte de o călătorie plăcută și sigură, iar profesionalismul său merită apreciat. Felicitări atât șoferului, cât și companiei pentru seriozitate și serviciile oferite!” |
|
||||||||
|
Iasi - Oradea luna trecută
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea luna trecută
|
autobuzul a plecat înainte de orar stabilit |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea luna trecută
|
Autovehiculul este un microbuz, iar soferul a condus civilizat si in siguranta, fara manevre riscante. |
|
||||||||
|
Iasi - Oradea luna trecută
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 2 luni în urmă
|
Un drum foarte ok! Mulțumesc foarte mult domnului șofer Cătălin! Sincer, de câți ani fac ruta asta, el este printre puținii cu care chiar îmi face plăcere să călătoresc. Atent, calm și cu foarte mult bun simț. Îl recomand cu încredere și mult succes în continuare! |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 2 luni în urmă
|
A fost okay dar microbuzul inghesuit pentru ca am prins loc in spate de tot. Am rezervat special aceasta cursa pt ca scria autocar, dar a venit microbuz pana la urma. |
|
||||||||
|
Iasi - Oradea cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 2 luni în urmă
|
Șoferul a mers bine, dar a făcut depășiri cam ‘agresive’! În rest, totul în regulă! |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 2 luni în urmă
|
Șoferul a fost foarte amabil, călătoria fiind comfortabil și punctual.Va mulțumesc! |
|
||||||||
|
Iasi - Oradea cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 2 luni în urmă
|
Am calatorit cu microbuz desi pe site scrie autocar. Masina inghesuita. Soferul de la Iasi a fost nepoliticos. |
|
||||||||
|
Iasi - Oradea cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 3 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 3 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 3 luni în urmă
|
Șoferul a fost foarte serios, prompt și atent la nevoile călătorilor. |
|
||||||||
|
Focsani - Bacau - Iasi cu 3 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Bacau - Focsani cu 3 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 3 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 3 luni în urmă
|
Dl Cătălin este un șofer desăvârșit, foarte atent atât la trafic cat și la confortul călătoriilor. |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 3 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 3 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 3 luni în urmă
|
Am călătorit foarte bine ,calitatea si preț excelent plus amabilitatea șoferului de nota 10! |
|
||||||||
|
Iasi - Oradea cu 3 luni în urmă
|
Calatoria a fost ok din toate punctele de vedere. A fost respectat programul si pauzele necesare. Soferul a condus bine si drumul a fost fara incidente. |
|
||||||||
|
Iasi - Oradea cu 3 luni în urmă
|
Calatoria a fost ok din toate punctele de vedere. A fost respectat programul si pauzele necesare. Soferul a condus bine si drumul a fost fara incidente. |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 3 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Focsani - Bacau - Iasi cu 3 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 3 luni în urmă
|
Rezervând și achiziționând nu am putut beneficia de reducere pensionar. |
|
||||||||
|
Iasi - Oradea cu 3 luni în urmă
|
Rapid |
|
||||||||
|
Iasi - Oradea cu 3 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 3 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 3 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 4 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 4 luni în urmă
|
Mega dangerous, nu recomand |
|
||||||||
|
Iasi - Oradea cu 4 luni în urmă
|
Punctualitate! |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 4 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 4 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 4 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 4 luni în urmă
|
Călătoria a fost neplăcută din cauza comportamentului șoferului, care a fost nepoliticos. |
|
||||||||
|
Iasi - Oradea cu 4 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 4 luni în urmă
|
Am calatorit intre Cluj si Oradea. Am fost sunat de catre sofer cu 5 minute inainte de plecare, ca sa se asigure ca nu ratez cursa. A fost vorba de un microbuz, iar soferul a condus civilizat pana la destinatie. |
|
||||||||
|
Iasi - Bacau - Focsani cu 4 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 4 luni în urmă
|
Șoferi amabili, care conduc prudent. A fost o călătorie plăcută |
|
||||||||
|
Iasi - Oradea cu 4 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 4 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 4 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 4 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 5 luni în urmă
|
Cluj - Oradea totul ok, frumos, civilizat, soferul amabil si profesionist :) |
|
||||||||
|
Iasi - Oradea cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Bacau - Focsani cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 5 luni în urmă
|
Am plătit biletu de două ori |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 6 luni în urmă
|
Șoferi profesioniști, drum sigur și confortabil. Călătoria a fost foarte plăcută, punctualitate, mașină curată și o atitudine respectuoasă din partea șoferului. Recomand cu toată încrederea! Nota 10! |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 6 luni în urmă
|
Nu este autocar. Este un microbus (maxitaxi) de 19-20 de locuri |
|
||||||||
|
Iasi - Oradea cu 6 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 6 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 6 luni în urmă
|
Straight to the point driver. He knows that he will pick me up |
|
||||||||
|
Iasi - Oradea cu 6 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 6 luni în urmă
|
Totul a fost excelent ! Multumesc ! |
|
||||||||
|
Focsani - Bacau - Iasi cu 6 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Bacau - Focsani cu 6 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 6 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 6 luni în urmă
|
O oră întârziere!! Raspuns Irina Travel: Bună ziua ! Ne pare rău ca nu nu ați ajuns poate la timp la destinație , dar NU suntem direct responsabili pentru traficul aglomerat de pe șosele .Firma face tot posibilul ca să ajungeți în siguranță și confort la destinație .Si rugămintea noastră este , în afară de întârziere , să ne spuneți dacă mai sunt și alte probleme legate de mașină , confort , personal …..la nota pe care ați dat-o . |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 6 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 6 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 7 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 7 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 7 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 7 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 7 luni în urmă
|
Condiții decente , punctualitate |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 7 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 7 luni în urmă
|
Dacă șoferul ar fi mai ok nu trebuie sa se rasteasca din orice. |
|
||||||||
|
Iasi - Oradea cu 7 luni în urmă
|
Șoferul ar trebui să prezinte mai mult respect față de pasageri. |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 7 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 7 luni în urmă
|
Sunt foarte multumita de cat de usor a fost sa achizitionez biletul prin intermediul platformei, si practic sa imi rezerv locul. Personalul a fost foarte amabil. Conditiile de calatorie in schimb nu au fost satisfacatoare, mijlocul de transport a fost un microbuz foarte mic si inconfortabil. |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 7 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 7 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 7 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 7 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 7 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 7 luni în urmă
|
Nu am obiecții; comunicarea și transportul foarte bune |
|
||||||||
|
Iasi - Oradea cu 7 luni în urmă
|
Șoferul a condus adesea destul de agresiv, nu a fost foarte confortabil drumul. Pe de altă parte am ajuns la timp la destinație, chiar dacă am pornit cu întârziere. Microbuzul e dotat cu centuri de siguranță. |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 7 luni în urmă
|
Am călătorit în condiții foarte dificile! |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 7 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Focsani - Bacau - Iasi cu 7 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 7 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 7 luni în urmă
|
Nu s-a respectat ora de plecare, era prevazuta la 19.30 si s-a plecat la ora 20, dar a ajuns la destinatie la ora preconizata. |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 7 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 8 luni în urmă
|
Șoferul a fost foarte amabil și plăcut |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 8 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 8 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 8 luni în urmă
|
Nu am călătorit, autobuzul nu a respectat ora de plecare. |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 8 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 8 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 8 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 8 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 8 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 8 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 8 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 9 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 9 luni în urmă
|
Am călătorit foarte bine. |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 9 luni în urmă
|
Sofer extrem de treaba. |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 9 luni în urmă
|
A fost ok. |
|
||||||||
|
Iasi - Oradea cu 9 luni în urmă
|
Excellent !! |
|
||||||||
|
Iasi - Oradea cu 9 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 9 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 9 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 9 luni în urmă
|
Saptamana trecuta am călătorit de la Cluj la Piatra Neamț cu un șofer mai calm la condus. Șoferul de ieri, 11 septembrie, Piatra- Cluj ar trebui să meargă mai ușor, in spatele mașinii te zguduie cam tare. Eu nu am rau de mașină, dar ieri mi-a fost. In rest totul este bine, punctualitate, seriozitate. |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 9 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 9 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 9 luni în urmă
|
Sofer de nota 10 |
|
||||||||
|
Iasi - Oradea cu 9 luni în urmă
|
Foarte mulțumită! |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 10 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Bacau - Focsani cu 10 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 10 luni în urmă
|
un sofer de superclasa! A mangaiat volanul in timpul mersului. Siguranta, incredere, profesionalism |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 10 luni în urmă
|
Am ajuns foarte repede la Iași (Piatra-Neamț - Iași). Șoferul a ajuns la timp și la autogara din Piatra, nu a trebuit să aștept |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 10 luni în urmă
|
Ok |
|
||||||||
|
Iasi - Oradea cu 10 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 10 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 10 luni în urmă
|
Foarte bine!Șofer profesionist! |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 10 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 10 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 10 luni în urmă
|
Nimic de reproșat exceptând faptul că șoferul mai stătea pe telefon în timpul cursei. |
|
||||||||
|
Iasi - Oradea cu 10 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 10 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 10 luni în urmă
|
Am avut parte de o călătorie plăcută, într-un microbuz confortabil cu un şofer atent şi grijuliu. Vă mulțumim mult! |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 10 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 10 luni în urmă
|
Mulțumim de corectitudine și de ospitalitate dumneavoastră |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 10 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 10 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 10 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 11 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 11 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 11 luni în urmă
|
Vă mulțumesc frumos! Să ne revedem cu bine! |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 11 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 11 luni în urmă
|
Foarte bine. |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 11 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 11 luni în urmă
|
Nota 10 pentru Irina Travel. Din pacate nu am mai ajuns statia de pornire, dar am fost sunat de la dispecerat sa mi transmita ca ma asteapta soferul. Vreau sa le multumesc pe aceasta cale si sa imi cer scuze pentru inconvenientul creat. |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 11 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 11 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 11 luni în urmă
|
Nu stiu de ce am platit pret intreg ca pensionara ,desi de data trecuta am avut reducere cu cupon de pensi.Am platit on line si nu aveam alta optiune de plata decit acel 120 de lei.Va Multumesc. |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 11 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 11 luni în urmă
|
Sau vandut mai multe bilete decat locuri disponibile, 5 pasageri de la Cluj pana la Tg Mures au fost nevoiti sa stra in picioare !!!! Neseriosi nu recomand !!! |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 11 luni în urmă
|
Șoferul ne-a prezentat cu o situație neprevăzută. Nu mai sunt locuri! Noi am luat biletele online cu 2 săptămâni in avans și cand vrem să urcăm pe autobuz nu sunt locuri deloc! Erau copii mici pe un scaun. Microbuzul avea 19 scaune dar noi eram 28 de persoane! Eu și mai multe persoane trebuia să stăm pe picioare de la Turda până la Tg-mureș! Cand am confruntat șoferul mi-a zis că trebuie să ne descurcăm! Frumos Irina trans SRL ați pierdut 4 clienți din nepăsarea, incompetența și lăcomia voastră! Să nu vorbim despre responsabilitate... și căldură și murdăria de pe acel microbus! PS: Am avut noroc cu domnișoara din față care sa ridicat ca să de-a un loc liber soției gravide. Mulțumesc încă odată. Călătoria de la Tg-mureș la Turda era bună dar retorul era absolut groaznică. Banii înapoi nici-o vorbă. |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Oradea cu 11 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Oradea cu 11 luni în urmă
|
Foarte bine |
|



